30 Sierpień 2016 12:46
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Kalendarz 2015/2016

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

OFERTA SZKOŁY
Porządek rozpoczęcia roku szkolnego 2016/17
Porządek rozpoczęcia roku szkolnego 2016/17

7.45 - zbiórka przed szkołą i wymarsz ze sztandarem do kościoła.

8.00 - Msza Święta w Kościele Parafialnym w Nieczajnie Górnej.

9.00 - rozpoczęcie roku szkolnego na sali gimnastycznej.

9.45 – spotkanie z wychowawcami w klasach.

Stypendium szkolne
Stypendium szkolne

 W sekretariacie szkoły można otrzymać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego.

Do wniosku należy dołączyć:

  • zaświadczenie o wynagrodzeniu  za miesiąc sierpień 2016 (netto);
  • osoby zarejestrowane w PUP w Dąbrowie Tarnowskiej, przedkładają zaświadczenie
    za miesiąc sierpień 2016;
  • rolnicy nakaz płatniczy za 2016 i potwierdzenie ostatniej opłaconej składki KRUS,
  • decyzję o przyznaniu świadczeń rodzinnych;
  • oświadczenie (również do pobrania w sekretariacie), które wypełniają osoby, niepracujące zawodowo ani dorywczo.

Dochód z gospodarstwa rolnego (powyżej 1 ha przelicz.) - 288 zł.

Dochód miesięczny netto w przeliczeniu na osobę w rodzinie nie może przekroczyć 514 zł.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać w Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy Sportowej 4 do dnia 15 września 2016 roku.

Ważna informacja dla rodziców
Ważna informacja dla rodziców

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że już w miesiącu sierpniu można składać wnioski dotyczące dożywiania dzieci wraz z dochodami netto za lipiec 2016 r.

Wakacyjny wyjazd do Rabkolandii
Wakacyjny wyjazd do Rabkolandii

Początek wakacji był okazją  do zorganizowania  przez Stowarzyszenie Kobiet Wsi Nieczajna w ramach projektu  profilaktycznego „Zobaczyć i umieć więcej”  bezpłatnego wyjazdu  dla pięćdziesięcioosobowej grupy uczniów do Rabkolandii -  parku rozrywki w Rabce.

Rabkoland - to idealne miejsce, gdzie można się przenieść do świata baśni i fantazji, magicznych przeżyć i niezwykłych doznań. W parku do dyspozycji dzieci miały m.in. karuzele, gokarty, samochodziki, kolejki, koło młyńskie, pontony, konwój wodny, dom śmiechu, pałac strachu i wiele innych atrakcji. Moc niezapomnianych atrakcji dostarczyła karuzela Musik Express oraz statek Pirat.

Rabkolandia to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, zapewni sobie dawkę adrenaliny i bardzo miło spędzi czas. Wesołe miasteczko w Rabce ma w sobie coś, co sprawia, że chce się tu powrócić. Być może jest to zasługa ciekawej oferty rozrywkowej, cudownych wrażeń, śmiechu i radości dostarczonej dzieciom.Wyprawa była na pewno niezapomnianym przeżyciem, wprowadziła wszystkich we wspaniały nastrój i klimat dobrej zabawy.

Wyjazd odbył  się dzięki dotacji Urzędu Gminy, za którą wszyscy serdecznie dziękują panu Krzysztofowi Kaczmarskiemu Burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej.

Opracowanie:  Renata Sojka

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

"Tyle razem dróg przebytych

2013 – 2016 ...”

Uroczystą akademię z okazji zakończenia roku szklonego rozpoczął dyrektor szkoły – pan Dariusz Węglowski, który powitał wszystkich obecnych na sali, a następnie w swoim przemówieniu podsumował mijający rok szkolny. Przypomniał najważniejsze osiągnięcia uczniów, podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę, a rodzicom pogratulował sukcesów ich dzieci oraz wyraził słowa uznania za zaangażowanie na rzecz szkoły, która w tym roku otrzymała dwa ważne certyfikaty: Certyfikat Szkoły Promującej Bezpieczeństwo i Certyfikat Szkoły z Klasą 2.0.

W dalszej części wystąpienia dyrektor odczytał okolicznościowy list Posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego, skierowany do Dyrektora szkoły, Grona Pedagogicznego, Pracowników oraz Uczniów, w którym Poseł złożył Adresatom "serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za codzienny trud i zaangażowanie w pracy edukacyjnej i wychowawczej na rzecz dzieci i młodzieży".

Po przemówieniu pana dyrektora nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom z klasy piątej - przez ustępujący poczet sztandarowy.

Następnie glos zabrał pan Marian Gajda dyrektor ZOSiP w Dąbrowie Tarnowskiej, który w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej wręczył Stypendium dla uzdolnionych uczniów za wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016 dla uczennicy klasy IV Natalii Wątroby oraz okolicznościową statuetkę Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej dla uczennicy Natalii Misiaszek za najwyższą średnią ocen wśród absolwentów szkoły w roku szkolnym 2015/2016. Natalia, także z rąk dyrektora szkoły, otrzymała statuetkę Najlepszego Ucznia roku szkolnego 2015/16.

Część artystyczną szóstoklasiści rozpoczęli polonezem, a następnie przedstawili program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni p. Bernadety Pabian. Oprawę muzyczną zapewnił p. Waldemar Szlosek.

Absolwenci skierowali wiele ciepłych słów dziękując: rodzicom za trud wychowania, nauczycielom za przekazaną wiedzę i ciekawość świata, a panu dyrektorowi za szkołę, w której czuli się bezpieczni i doceniani. Finałem występu był przepiękny walc.

Do pożegnania uczniów klasy szóstej włączyli się także piątoklasiści z wychowawcą, którzy pożegnali swoich starszych kolegów wieloma ciepłymi słowami i drobnymi upominkami, życząc im powodzenia w gimnazjum.

Na koniec uroczystości dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe uczniom klas I - VI, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz mieli stuprocentową frekwencję. Najaktywniejsi pływacy otrzymali okolicznościowe statuetki dyrektora szkoły - Agnieszka Kmieć z klasy I, Kacper Kogut z klasy II i Sebastian Puła z klasy V.

Naszą szkołę z wyróżnieniem ukończyli: Natalia Misiaszek, Weronika Mielec, Wiktoria Pilas, Kacper Kijak, Maciej Świerczek.

Statuetkę najlepszego absolwenta otrzymała Natalia Misiaszek.

Uroczystość  była także okazją do wręczenia podziękowań Radzie Rodziców oraz Listów Gratulacyjnych rodzicom najlepszych absolwentów, wśród których w tym roku znaleźli się:

Małgorzata i Tadeusz Kijak

Ewa i Przemysław Mielec

Barbara i Grzegorz Misiaszek

Marzena i Sławomir Pilas

Marzena i Marcin Świerczek

GRATULUJEMY !!!

WARSZTATY "WOLNI OD AZBESTU"
WARSZTATY "WOLNI OD AZBESTU"

Na bardzo interesujące warsztaty na temat azbestu zostali zaproszeni uczniowie klas I – III. W programie spotkania prowadzonego przez „człowieka w bieli” znalazły się: prezentacja multimedialna o azbeście, konkurs z pytaniami, wizyta smoka Azbestodonta, pokaz na smoku, jak włókna azbestowe dostają się do płuc, konkurs „Wolni od azbestu” i grupowe zdjęcie z Azbestodontem. Trudny temat szkodliwego azbestu został przestawiony w niebanalny sposób. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób bezpiecznie usunąć ten materiał z gospodarstw domowych. Prowadzący warsztaty podarowali dzieciom kolorowe książeczki informacyjne z wkładką z grą planszową. Uczniowie otrzymali też zadanie domowe – podzielić się swoją wiedzą z rodzicami.

Opracowanie: Irena Klich

KONKURS "MOJA CHRZCIELNICA"
KONKURS "MOJA CHRZCIELNICA"

W ostatnie dni czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w diecezjalnym konkursie plastyczno – fotograficznym „Moja chrzcielnica”, ogłoszonym przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Celem konkursu była refleksja nad przyjęciem sakramentu chrztu w roku jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski. Nad przebiegiem konkursu w szkole czuwała p. Irena Klich.

Wręczenie dyplomów i nagród książkowych – pięknych albumów i filmów DVD (ufundowanych przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Parafię Rzymskokatolicką) odbyło się 24 czerwca, w dniu zakończenia nauki szkolnej.

Równorzędne nagrody otrzymali:

Agnieszka Kmieć – klasa I

Nataniel Kmieć – klasa II

Nataniel Kmieć – klasa II

Gabriela Kmieć – klasa III.

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia.Prace tych uczniów zostały przekazane do DIAK w Tarnowie na drugi etap konkursu. Wyniki poznamy w listopadzie.

Opracowanie: Irena Klich

Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.03 5,360,968 unikalnych wizyt